Upravit stránku

Zážitkové masáže

Masáž lávovými kameny

Pokožka celého těla je masírována pomocí nahřátých lávových kamenů ve směru energetických drah těla. Stimulací těchto drah dochází ke zklidnění nervového systému, kompletní relaxaci těla a normalizaci tělesných funkcí. Stimulují se energetická centra organismu (čakry), čímž harmonizujeme energetické proudy v našem těle. Jde o velice příjemné ošetření, po kterém cítíte dodanou energii.

Čokoládová masáž

Milujete čokoládu? Dopřejte si jemnou relaxační masáž spolu s intenzivní vůní čokolády. Vaše smysly si pochutnají na čokoládě a olejové substance dokonale ošetří vaši pokožku. 

Medová detoxikační masáž

Blahodárné účinky medu jsou známé již odnepaměti. Med obsahuje řadu důležitých vitamínů a minerálů. Na pokožku lidského těla působí med hydratačně i regeneračně. Dokáže zjemnit a omladit. Medovou masáží se uvolňují a zároveň odstraňují nežádoucí toxiny, které se jinak usazují v tělesných tkáních. Med během masáže mění svou viskozitu a postupně houstne absorbováním škodlivin, uvolněných z pokožky.

Aromamasáž

Jde o klasickou masáž, u které jsou používány éterické silice a rostlinné oleje. Snoubí se tak účinek masáže a jedinečné účinky různých silic či olejů. Tato masáž harmonizuje tělo i psychiku, ulevuje při zátěži a stresu a posiluje imunitu. Při masáži proniká olej do hlubších vrstev a pozitivně ovlivňuje bolesti, funkci jednotlivých orgánů i naši mysl. Po masáži je vhodné relaxovat a nechat tak doznít blahodárný účinek masáže.

Reflexní masáž plosky nohy

Tato masáž je jednou z metod čínské masáže. Ploska nohy se 7200 nervovými zakončeními, představuje mapu orgánů našeho těla. Tlakovým ošetřením bodů a plosek na chodidle, pozitivně ovlivňujeme krevní oběh, regeneraci a imunitu. Masáží dosáhneme úlevy při bolestech svalů a kloubů i při bolestech hlavy. Zlepšují se alergie i nespavost. Důležitým efektem je psychické a fyzické uvolnění. Masáž účinně redukuje následky stresu. 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti