Upravit stránku

Laser

Laser je monochromatické polarizované světlo. Naši terapeuti používají neinvazivní laser s biostimulačním účinkem. Biostimulace znamená zvýšené prokrvení, podporu obnovení kolagenu, urychlení regenerace a zvýšení pevnosti tkání. Na pohybový aparát působí laser silně protizánětlivě a analgeticky. Zhmoždění, záněty šlach, artrózy a neuralgie můžeme laserem významně zlepšit.

Biolampa

Biolampa je dalším zdrojem léčebného stimulačního světla, které působí do hloubky až 2,5 cm. Biolampa pomůže regenerovat a zjemnit jizvy. V pohybové medicíně se používá k terapii otoků i ke zmírnění bolestí.

Solux

Využíváme infračervené záření, které vede k lokálnímu zahřátí tkání, které má za následek uvolnění svaloviny a tím vede k uvolnění bolesti.

Waldman

Fototerapie (světloléčba) znamená působení neionizujícího elektromagnetického záření na kůži za účelem dosažení léčebných účinků prostřednictvím UVB záření. Při světloléčbě je nutná přísná ochrana speciálními ochrannými brýlemi. 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti