Upravit stránku

Tipy pro rodiče na výlety s dětmi

Využijte svůj volný čas naplno. Připravili jsem vám přehled těch nejzajímavějších míst, které stojí za vidění a vytipovali aktivity, které stojí za vyzkoušení.

Sport

V areálu Bělohradských slatinných lázní lze využít řadu indoor i outdoor aktivit. Rádi vám zapůjčíme kolo, hole na Nordic Walking nebo jiné vybavení. V okolí pro vás můžeme zařídit i další aktivity, jako je jízda na koni nebo rybaření.

Více informací

Bohumilka

Restaurace Bohumilka

Směrem do centra města narazíte na restauraci Bohumilka. Doporučujeme její venkovní zahrádku s pískovištěm, kde snadno zabaví menší děti. Prostor zahrádky je oplocený a venkovnímu posezení příjemně stíní vzrostlý kaštan.

Více Informací

Koupaliště

KOUPALIŠTĚ

Toužíte-li navštívit venkovní koupaliště, máme pro vás několik tipů.

Více Informací

PŘÍRODNÍ PAMÁTKY A ZAJÍMAVÁ MÍSTA

PŘÍRODNÍ PAMÁTKY A ZAJÍMAVÁ MÍSTA

V kraji se nachází mnoho přírodních památek a zajímavostí, které stojí za návštěvu. Podívejte se na přehled těch nejzajímavějších, které jsme pro vás vybrali.

Více informací

PĚŠÍ VÝLETY A NAUČNÉ STEZKY

PĚŠÍ VÝLETY A NAUČNÉ STEZKY

Okolí Bělohradu přímo vybízí k delším či kratším pěším výletům. Trasy jsou vedeny malebnou zvlněnou až kopcovitou krajinou se spoustou kouzelných výhledů i pohodlných laviček, zvoucích k odpočinku.  

Více informací

Hrady a zámky

HRADY A ZÁMKY

Pro milovníky historie jsme připravili výběr těch nejhezčích zámků a hradů, které se nachází v Královéhradeckém kraji.

Více informací

Turistický portál Královéhradeckého kraje

TURISTICKÝ PORTÁL KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE

Na stránkách královéhradeckého kraje najdete kompletní přehled volnočasových aktivit, cyklostezek, turistických tras, naučných stezek, přírodních památek a mnoho dalších.

Více informací

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti