Upravit stránku

Volný čas

Čas po procedurách a škole mohou děti trávit při různých aktivitách v areálu léčebny, kde jsou k dispozici míčové hry a stolní tenis. V letním období mají děti k dispozici venkovní bazén, možnost výletu s vychovatelkou na koloběžkách nebo podvečerní opékání buřtů.

Ve spolupráci s dětmi vytváříme plán vycházek, na které děti do 15 let doprovází sestry. Děti starší 15 let mohou na vycházky chodit samostatně na vlastní zodpovědnost.
V areálu lázní je k dispozici minigolf, který mohou děti během pobytu využívat za zvýhodněných podmínek.

Přijedete-li na návštěvu, čeká vás v Lázních Bělohradě bohatý kulturní program, mnoho příležitostí k výletům a příjemné kavárny v hotelu Grand a resortu Tree of Life.

Kultura

Lázenští hosté mají možnost navštěvovat koncerty, divadelní představení, přednášky a taneční večery nebo také městem pořádané kulturní akce a festivaly.

Více informací

Léto 2019

Letní turistická sezona se blíží. Prohlédněte si newsletter, který vydává Královéhradecký kraj. Najdete tam aktuality v  oblasti cestovního ruchu a turismu. U kalendáře akcí můžete načerpat inspiraci na výlet, kam vyrazit za kulturou nebo také za dobrým jídlem a pitím.

Newsletter ke stažení

Sport

V areálu Tree of Life a Slatinných lázní lze využít řadu indoor i outdoor aktivit. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodné aktivity.

Více informací

Výlety

V okolí lázní se nachází mnoho zajímavých míst. Mezi ty nejlepší patří například ZOO a safari ve Dvoře Králové. Doporučit můžeme také výlet do Prachovských skal, na zámek Kuks či do nedalekých Krkonoš.

Více informací