Upravit stránku

Diagnostické procedury

Vstupní lékařské vyšetření

Součástí terapeutických pobytů je vyšetření lékařem, který zhodnotí zdravotní stav dítěte a sestaví program procedur. Klient absolvuje vstupní vyšetření na začátku pobytu.

Kontrolní lékařské vyšetření

Vyšetření lékařem probíhá každý týden pobytu. Lékař zhodnotí účinek léčby, aktuální zdravotní stav dítěte a v případě potřeby může léčbu upravit. Vyšetření lékařem probíhá v případě potřeby kdykoliv.

Logopedie

Logopedickou péči poskytujeme během pobytu dětem s nejzávažnějšími poruchami komunikace jako je afázie, dysartrie a vývojová dysfázie, tedy s takovými obtížemi v tvorbě či chápání řeči, které významně ztěžují, až znemožňují možnost dorozumívání.  Další skupinou jsou děti s vývojovou či získanou s dysfagií, poruchou polykání. Zajišťujeme dětem kvalitní terapii, k dosažení a udržení dosaženého léčebného efektu. Logopedická péče zahrnuje komplexní vstupní vyšetření, diagnostiku a sestavení individuálního plánu terapie ve spolupráci s lékaři, fyzioterapeuty a ergoterapeuty.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti