Upravit stránku

VAS

Jedná se o elektroléčebné proudy bez nutnosti přikládání kontaktních elektrod (distanční elektroterapie) s přídavným efektem fototerapie. Během terapie dochází k prohřátí hluboko uložených tkání a orgánů, zvyšuje se místní metabolismus, podporuje se vstřebávání chronických zánětlivých, poúrazových a pooperačních infiltrátů a zlepšuje se elasticita vaziva. Terapie má významné analgetické účinky.

Přístrojová multifunkční terapie

Přístrojová multifunkční elektroterapie je jednou z velmi rozšířených procedur fyzikální terapie. Můžeme  pomocí deskových elektrod nebo pomocí vakuových přísavek aplikovat různé druhy proudů dle aktuálního zdravotních obtíží pacienta . Při správné indikaci a aplikaci má tato procedura silné analgetické účinky, uvolňuje svalové napětí a zvyšuje cirkulaci, čímž pomáhá odstranit otok tkání.

Galvanoterapie

Využívá průchodu stejnosměrného (galvanického) proudu k terapeutickým účelům obvykle pomocí deskových elektrod. Užívá se u poúrazových stavů, u poruch krevního oběhu i u poruch citlivosti.

Diadynamik

Uplatňuje se galvanická i pulsová složka proudu. Účinky má analgetické, proti otokům i uvolňuje svalové napětí.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti