Upravit stránku

Certifikáty

Svoji práci děláme tak, jak nejlépe umíme, protože chceme, abyste se u nás cítili dobře. Je pro nás důležité držet krok s trendy a standardy, které platí v našem odvětví. Jsme rádi, že se nám tento cíl daří plnit.

CERTIFIKÁT O UDĚLANÍ AKREDITACE

Naše společnost Lázně Bělohrad a. s. získala dne 23. června 2023 akreditaci Spojené akreditační komise. Tato akreditace je forma externího hodnocení kvality ve zdravotnictví, jejímž principem je posuzování shody procesů probíhajících ve zdravotnickém zařízení s akreditačními standardy s cílem zajistit kontinuální zvyšování kvality a bezpečí zdravotní péče. 

Českých 100 nejlepších

Společnost Lázně Bělohrad a.s. opakovaně uspěla v prestižní soutěži ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH v kategorii ZDRAVÍ - VZDĚLÁNÍ - HUMANITA.

EUROPESPA Med

Jako první lázeňské zařízení v Evropě obdržely Lázně Bělohrad prestižní ocenění kvality Evropského svazu lázní z Bruselu certifikát EUROPESPA med© s pořadovým číslem 001. Ocenění je udělováno vybraným evropským lázním po náročné kontrole a auditu jejich provozu.

ISO 9001

Jako první lázeňské zařízení v České republice obdržely Lázně Bělohrad v roce 2000 certifikát zavedení systému řízení kvality dle evropské normy ISO 9001 v oblasti poskytování lázeňských služeb. Společnost byla a nadále i je certifikována světově uznávanou certifikační společností TÜV.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti