Upravit stránku

Kašmírový rituál BABOR

Zážitkový pěstící rituál začíná peelingem celého těla, pokračuje vitalizačním zábalem a končí zklidňující tělovou aromamasáží. Santalové dřevo, arganový olej, termální voda z Cách a kmenové buňky z hrušky Champagne jsou ingredience, které činí tento rituál jedinečným. 

Rituál královny Kleopatry ALQUIMIA

Jde o prastarý rituál, který má dodat ženě pocit výjimečnosti a ženskosti. Vzácné oleje s myrhou (symbol věčného mládí) či kadidlem omlazují pokožku, dodávají jí sametový vzhled a vytvářejí auru ženské smyslnosti. Rituál začíná tělovým peelingem směsí solí z Mrtvého moře a vzácných olejů, následuje detoxikační tělový zábal a masáž obličeje exotickými oleji. Rituál končí tělovou aromamasáží oleji s myrhou a kadidlem.

Rituál radosti ALQUIMIA

Tento rituál navozuje pocity optimismu a radosti ze života. Revitalizující síla citrusů dodává pokožce hydrataci, regeneraci a hloubkovou výživu. Aroma povzbuzuje sebedůvěru a psychický klid. Rituál začíná tělovým peelingem směsí solí z Mrtvého moře, vzácných olejů a šťávy z čerstvého ovoce. Následuje detoxikační tělový zábal. Rituál končí celotělovou aromamasáží oleji s přísadou citrusů.

Rituál Silhouette ALQUIMIA

Výjimečně účinné ošetření pro celkové zeštíhlení, odstranění celulitidy a zpevnění pokožky. Ošetření začíná intenzivní prokrvující masáží stehen a hýždí přípravkem Queen of Hungary Water, který se vyrábí podle 700 let starého receptu Alžběty Uherské. Následuje jemný peeling a poté zpevňující zábal. Rituál končí celotělovou masáží olejem s hyperemizujícími a revitalizujícími substancemi.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti