Upravit stránku

Ošetření rukou a nohou

Parafínový zábal rukou

Pokud hledáte způsob, jak odstranit ztuhlost drobných kloubů ruky a zlepšit jemnou motoriku, pak je parafín jeden z nejúčinnějších postupů. Ruce několikrát po sobě ponoříme do teplého parafínu a vytvoříme na pokožce parafinový film. Poté jsou ruce zabaleny do plátna a ponechány v zábalu. Aplikací parafínu významně zlepšíme pohyblivost a redukujeme bolestivost drobných kloubů. Mimo jiné zlepšíme i trofiku nehtů.

Hedvábné ruce - ošetření s masáží

Tato kosmetická procedura využívá pozitivního působení ovocných kyselin na pokožku těla. Klient absolvuje lázeň rukou s jemným olejem. Po lázni následuje peeling a poté zábal s regeneračním účinkem. Ošetření je doplněno reflexní masáží a ošetřením výživným krémem na ruce a nehtová lůžka.

Hedvábné nohy - ošetření s masáží

I tato procedura využívá působení ovocných kyselin na pokožku. Klient nejdříve absolvuje lázeň nohou, poté se nohy přelijí teplým olejem a olej necháme několik minut působit. Teplý olej rozproudí krev a odstraní napětí. Po osušení provedeme peeling nohou a aplikujeme příjemný vitalizační zábal. Poté následuje relaxační masáž nohou, ošetření vitalizačním krémem a nakonec chladivý sprej.

Medicinální pedikúra

Prvním krokem této procedury je lázeň nohou v minerálním roztoku. Tato jemná solná lázně změkčí pokožku a umožní odstranění ztvrdlé kůže na patách a pod prsty nohou. Mezitím pokožka vyschne a úprava nehtů a nehtového lůžka se již provádí nasucho jemnou bruskou. Pomocí speciálního nástavce se ošetří i ploska nohy. Po mechanickém ošetření následuje ošetření výživným krémem, který dlouhodobě změkčí pokožku.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti