Upravit stránku

Sport

V areálu Bělohradských slatinných lázní lze využít řadu indoor i outdoor aktivit. Rádi vám zapůjčíme kolo, hole na Nordic Walking nebo jiné vybavení. V okolí pro vás můžeme zařídit i další aktivity, jako je jízda na koni nebo rybaření.

Bazén

V hotelu Grand je pro klienty lázní k dispozici prostorný, 30°C teplý bazén s podvodními tryskami a perličkovou lavicí.

Více informací

Minigolf

Za hotelem Anna Marie naleznete 18jamkové minigolfové hřiště. V blízkém stánku si navíc můžete koupit občerstvení a využít připraveného sezení. 

Více Informací

Cyklistika

Cyklistika

V nedalekém hotelu Tree Of Life si můžete půjčit kolo nebo koloběžku a vyrazit na výlet do okolí. Na recepci vám rádi dáme tipy, kam je nejlepší se vydat.

Více Informací

Cyklistika

Nordic Walking

Chcete-li vyrazit na procházku a přitom efektivně posilovat a zlepšovat svou fyzickou kondici, půjčte si u nás hole na Nordic Walking. Rádi vám poskytneme tipy na vhodné trasy.

Tenis

Tenis

Blízko minigolfového hřiště, přímo na okraji bažantnice, jsou k dispozici tenisové kurty a hala. Veškeré potřebné vybavení lze zapůjčit.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti