Upravit stránku

Koupalistě

V letních měsících je pro děti v prostorách zahrady připraven venkovní bazén. Toužíte-li navštívit venkovní koupaliště, máme pro vás několik tipů.

MINIGOLF

KOUPALIŠTĚ PECKA

Dojezdová vzdálenost: 9 km
V příjemném prostředí nedaleko hradu Pecka se nachází přírodní koupaliště. V areálu kromě koupaliště naleznete mnoho dětských hřišť, trampolíny, lezeckou stěnu, antuková hřiště a hřiště na beach volejbal.

KOUPALIŠTĚ DACHOVA

KOUPALIŠTĚ DACHOVA

Dojezdová vzdálenost: 10 km
Romantické přírodní koupaliště s pozoruhodnou dřevěnou architekturou z 20. let minulého století. Areál vznikl podle návrhu arch. Karla Bachury a pro veřejnost byl otevřen v r. 1925. Díky své poloze uprostřed lesa se snadno schováte před slunečními paprsky.

KOUPALIŠTĚ KNÍŽE, JIČÍN

KOUPALIŠTĚ KNÍŽE, JIČÍN

Dojezdová vzdálenost: 20 km
Koupaliště Kníže je krásné koupaliště v Jičíně, kde je kromě klasického bazénu také rodinná skluzavka, široká skluzavka, tobogán i dětské brouzdaliště.

KOUPALIŠTĚ LODÍN

KOUPALIŠTĚ LODÍN

Dojezdová vzdálenost: 24 km
Koupaliště Lodín návštěvníkům nabízí tři bazény a to nejen dětské brouzdaliště s malou skluzavkou a sprchou ale i velký bazén a dojezdový bazén pro velkou dvouproudovou skluzavku a tobogán.

KRÁLOVÉDVORSKÁ PLOVÁRNA

KRÁLOVÉDVORSKÁ PLOVÁRNA

Dojezdová vzdálenost: 22 km
V prostorném areálu jsou dva velké bazény, malý bazén pro děti, tenisový kurt, dětské hřiště, basketbalové a beach volejbalové hřiště. Ve velkém parku vedle plovárny je travnatá plocha se stromy, ideální místo i pro odpolední piknik.

Mapa koupališť

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti