Upravit stránku

Preventivní opatření

Vážení klienti,

protože nám záleží na bezpečnosti a nerušeném pobytu klientů v Lázních Bělohradě, přijímáme od 4. 1. 2021 do lázní pouze klienty s negativním testem na koronavirus, který nesmí být starší než 72 hodin. Oficiální zprávou o negativním výsledku se prokážete při příjmu na recepci hotelu Grand. Pokud nebudete mít možnost podstoupit test před příjezdem do lázní, můžete se nechat otestovat přímo v lázních v hotelu Janeček. Antigenní testy provádíme v pracovní dny od 7:00 do 14:30 za poplatek 350 Kč. Výsledek testu je známý do 15 minut. V případě negativního výsledku se můžete ubytovat, v opačném případě Vás bohužel nebudeme moci přijmout k pobytu.

K pobytu bez nutnosti negativního testu budou přijati klienti, kteří předloží oficiální zprávu lékaře nebo hygienické stanice o prodělání infekčního onemocnění COVID-19 během předchozích tří měsíců před nástupem do lázní.

Nadále platí povinnost mít ve vnitřních společných prostorách lázní zakrytá ústa a nos. Žádáme Vás proto, abyste přijeli vybaveni rouškami na celou dobu pobytu v lázních. Roušky je také možné zakoupit v prodejně lázní, která se nachází v prvním patře hotelu Grand.

Negativní test musí podstoupit také všechny děti přijímané do Dětských lázní, stejně tak jejich doprovod i návštěvy.


Děkujeme Vám za respektování požadavku a přejeme příjemný pobyt v našich lázních.