Upravit stránku

Lázeňská léčba zásadně zkracuje dobu návratu pacienta po onkologickém onemocnění do normálního prostředí. Dochází k posílení psychické i fyzické kondice. Významnou roli hraje i pobyt v dětském kolektivu, při kterém děti zapomínají na svoje základní onemocnění.

Děti mohou nastoupit do lázní jedině v období remise, do 24 měsíců po ukončení komplexní protinádorové léčby. Nezbytnou podmínkou nároku je provedení potřebných onkologických vyšetření (nesmějí být starší 2 měsíců) včetně vyjádření onkologa, že dítě nemá příznaky recidivy nebo diseminace a je lázeňské léčebně rehabilitační péče schopen.

Procedury:* Vstupní a výstupní kineziologické vyšetření, individuální fyzioterapie, skupinová terapie, plavání a cvičení v bazénu, cvičení na rotopedu, kardiotrénink, SM systém, Nordic Walking, masáže, koupele (perličkové, hydromasážní), teplý obklad, hipoterapie a canisterapie.

* Přesnou skladbu léčebných procedur stanoví ošetřující lékař po lékařském vyšetření.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti