Upravit stránku

O nás

Tree of Life jsme vytvořili jako místo s přirozenou srdečností, uklidňujícím prostředím a vynikající péčí. Vkládáme do něj to nejlepší z našich zkušeností, znalostí a dovedností, abyste odsud odjížděli zdraví, silní a odpočatí.

Příběh Tree of Life

S manželem jsme byli často na cestách. Výjimečně šlo o dovolené. Obvykle to byly pracovní cesty a pobyty, na kterých jsme připravovali projekty pro nové nemocnice a zdravotnická zařízení. Pomáhali jsme zvýšit dostupnost lékařské péče v Kazachstánu, Libyi, Kurdistánu, Jordánsku, Vietnamu, Rusku i Gabonu. Bylo to dobrodružné a zároveň vyčerpávající.

Jednou ze zemí, kde jsme působili, byla Saudská Arábie. A právě cestou ze Saudské Arábie jsme se zastavili v Bahrajnu. Toto malé ostrovní království nám připravilo mnohá překvapení a odehrála se zde celá řada šťastných náhod.

Viděli jsme zbytky starých kultur, dřevěné lodě předchozích generací, ale i ultramoderní stavby, ze kterých přecházel zrak. To ale nebylo to nejdůležitější. Skutečně hluboký dojem v nás zanechal jeden osamělý strom. Strom života! Tak jej nazývají místní lidé.

Objevil se před námi jako malé zelené nic ve chvíli, kdy jsme jeli pozorovat západ slunce. Jeden jediný strom, jeden jediný důkaz života uprostřed těch nejhorších podmínek, které si vůbec lze představit. Roste sám ve vyprahlé poušti. Jeden strom a kolem jen horký písek. Jak hluboké musí mít kořeny, aby dokázal najít uprostřed pouště vodu. Jak silná musí být vůle k životu, aby mohl desítky a stovky let růst.

Cítili jsme v tom ohromnou symboliku. Síla, odolnost, vytrvalost, umění žít a přežít.

Chápali jsme, že je to zázrak, který nám příroda umožnila vidět. Zázrak, kterým se můžeme inspirovat pro náš nový projekt. Proto Tree of Life!

Ke vzniku Tree of Life vedla dlouhá a spletitá cesta. O to větší je naše radost, že se vše nakonec podařilo, a že vás k nám můžeme pozvat, abyste i vy mohli prožít nevšední zážitek inspirovaný přírodou.

“Strom života je zázrak přírody, který nám neustále připomíná, že vůle k životu dokáže překonat obrovské překážky.” 
MUDr. Jitka Ferbrová, majitelka

Partneři

Pracujeme s těmi nejlepšími, protože nám na vás záleží.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti