Upravit stránku

Hlavním cílem tohoto programu je upravit životní styl dětí, zahájit redukci nadváhy a ukázat dětem cestu k udržení normální váhy, celkového zlepšení zdravotního stavu vašeho dítěte.

Samotná terapie dětské obezity a nadváhy je založená na vzájemné spolupráci lékaře, nutriční terapeutky, psychologa, fyzioterapeuta a zdravotních sester.

Pobyt pro vaše děti je plný léčebných procedur a rozmanitých aktivit. Výhodou lázeňské léčby je změna prostředí, kde pozitivním působením odborného týmu, dítě nenásilně poznává možnosti zdravého životního stylu. Nabízíme komplexní program v podobě správného stravovacího režimu, propracovaných pohybových aktivit a psychologické podpory.

Procedury:* vstupní, kontrolní a závěrečné lékařské vyšetření včetně měření InBody, test fyzické zdatnosti, edukační pohovory s nutriční terapeutkou, konzultace s dětským psychologem, skupinová terapie, Nordic Walking, skupinové cvičení v bazénu, kardio trénink, pitná kůra každý den.

* Přesnou skladbu léčebných procedur stanoví ošetřující lékař po lékařském vyšetření.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti