Upravit stránku

Zábava pro děti

Městečko Lázně Bělohrad je velmi klidné místo s bohatým vyžitím pro malé i větší děti. Kolem rybníku Pardoubek vede příjemná cesta lemovaná pohádkovými postavami. Jen pár kroků od Dětských lázní je minigolfové hřiště a hřiště pro venkovní posilování. Větší děti jistě rády vyzkoušejí adrenalinový Pumptrack vhodný pro kola BMX, koloběžky, skate či in-line brusle. Až dostatečně prozkoumáte Bělohrad, máme pro vás tipy na výlety do okolí.

V BĚLOHRADĚ SE NUDIT NEBUDETE

MINIGOLF

MINIGOLF

Jen několik kroků od Tree of Life na okraji lesoparku se nachází minigolfové hřiště s 18 jamkami. U golfového hřiště si můžete zakoupit drobné občerstvení a zapůjčit vybavení pro další volnočasové aktivity. Nachází se tu i toalety.

Více informací

POHÁDKOVÁ CESTA KOLEM RYBNÍKU PARDOUBEK

POHÁDKOVÁ CESTA KOLEM RYBNÍKU PARDOUBEK

Procházka kolem rybníku je lemovaná pohádkovými bytosmi, o kterých se dozvíte spoustu zajímavého, například jak je to s vodníkem Pardoubkem a vodní pannou a nebo jak dopadla ševcova žena.

MAPKA KE STAŽENÍ

HŘIŠTĚ NA BŘEZÍCH RYBNÍKA PARDOUBKA

HŘIŠTĚ NA BŘEZÍCH RYBNÍKA PARDOUBKA

Pohybu není nikdy dost a tak během obíhání rybníku a seznamování se s našimi strašidýlky se můžete na chvíli zastavit u hracích a cvičebních prvků, které potěší děti a jistě i jejich dospělý doprovod. Neostýchejte se a vše důkladně vyzkoušejte.

PUMPTRACK

PUMPTRACK

Adrenalinový Pumptrack vhodný pro kola BMX, koloběžky, skate, in-line brusle, ale i dětská odrážedla. Jedinečná zábava pro děti bez rozdílu věku.

Foto: Jaroslav Voves

OUTDOOR WORKOUT

OUTDOOR WORKOUT

Venkovní fitness najdete na okraji lesoparku Bažantnice v bezprostřední blízkosti městských sportovišť. Je veřejně přístupné bez omezení a zdarma.

RESTAURACE BOHUMILKA

RESTAURACE BOHUMILKA

Směrem do centra města narazíte na restauraci Bohumilka. Doporučujeme její venkovní zahrádku s pískovištěm, kde snadno zabaví menší děti. Prostor zahrádky je oplocený a venkovnímu posezení příjemně stíní vzrostlý kaštan.

Více informací

KOLA A KOLOBĚŽKY

KOLA A KOLOBĚŽKY

V okolí hotelu se nachází řada cyklostezek různé obtížnosti, na které se můžete vydat se zapůjčenými trekovými koly nebo koloběžkami. Na recepci vám poradíme, kam stojí za to vyrazit! Vaše vlastní kola můžete bezplatně uschovat v uzamčené místnosti pro kola.

TIPY NA VÝLETY S DĚTMI DO OKOLÍ

ZA RUMCAJSEM DO JIČÍNA

ZA RUMCAJSEM DO JIČÍNA

Dojezdová vzdálenost: 19 km
Pohádkové město plné příjemných kaváren s řadou historických památek od gotiky po první republiku. Bývá označován za jedno z nejkrásnějších měst Česka. Návštěvu Jičína doporučujeme jako příjemné zastavení cestou do Českého ráje.

ZOO A SAFARI PARK DVŮR KRÁLOVÉ

ZOO A SAFARI PARK DVŮR KRÁLOVÉ

Dojezdová vzdálenost: 25 km
Noční i denní vyjížďky vlastním vozem po africkém a lvím safari mezi volně se pohybujícími zvířaty, která budete mít mnohdy na dosah ruky, je neopakovatelným zážitek pro všechny. Druhá největší zoologická zahrada v zemi se zaměřuje na Afriku, což je patrné na výběru zvířat,
úpravě pavilónů i dekoracích.

ČESKÝ RÁJ

ČESKÝ RÁJ

Dojezdová vzdálenost: 27 km
Nejnavštěvovanější přírodní lokalita, na dosah města Jičína. Miliony let stará pískovcová skalní města, romantická údolí s rybníky, staročeské stavby, skalní hrady a zámky. Nelze zapomenout na hrad Trosky, který je symbolem Českého ráje a zároveň dominantou celého kraje.

FAJN PARK CHLUMEC NAD CIDLINOU

FAJN PARK CHLUMEC NAD CIDLINOU

Dojezdová vzdálenost: 40 km
Park plný zábavy pro malé i velké. Zábava vás čeká skutečně pestrá, od venkovních trampolín, přes plážové sporty, vojenskou zónu, dinoprales, opičí dráhu a mnohem více.

STEZKA V KORUNÁCH STROMŮ, JANSKÉ LÁZNĚ

STEZKA V KORUNÁCH STROMŮ, JANSKÉ LÁZNĚ

Dojezdová vzdálenost: 48 km
Od kořenů do korun stromů a zpět. Jedinečné přírodní krásy Krkonoš jako na dlani z výšky 45 metrů v srdci majestátních lesů národního parku v Janských Lázních. Po návštěvě v korunách stromů se přesunete naopak do podzemí ke kořenům. 

PARK MIRAKULUM

PARK MIRAKULUM

Dojezdová vzdálenost: 77 km
Vodní svět, lanová dráha nebo obří trampolíny. Lesní zoo či tajemné podzemní chodby. Tankodrom a jízdy v obrněné technice. Ráj pro děti, jedinečné zážitky pro dospělé.

DEN V LIBERCI

DEN V LIBERCI

Dojezdová vzdálenost: 74 km
Deset expozic v šesti podlažích, zkrátka zábava od sklepa až po střechu! IQLANDIA a IQPARK nabízí stovky interaktivních exponátů ze světa vědy a techniky. Nechybí experimenty k vyzkoušení, badatelské a science show včetně nejrůznějších workshopů. Sousedí s Centrem Babylon, největším aquaparkem s laser show v okolí.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti